طراحی اختصاصی وب سایت

طراحی اختصاصی وب سایت

راه اندازی وب سایت شما با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان


 

مقوله طراحی اختصاصی وب سایت امروزه بیش تر به معنای پیاده سازی یک ایده جدید و یا سفارشی سازی یک وب سایت بر اساس سلیقه و یا امکانات جدید درخواستی مشتریان عزیز میباشد. که نیازمند طراحی و یا کدنویسی از صفر تا صد و یا اعمال تغییرات گسترده در نرم افزارهای طراحی شده ما میباشد. که مالکیت کامل و تمامی حقوق برای مشتری خواهد که دیگر شرکت حق فروش آن را به هیچ عنوان نخواهد.مجموعه ما با داشتن علم و دانش کافی در کنار تجربه و تعداد زیاد نمونه کار اختصاصی با خرسندی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

مراحل طراحی یک وبسایت اختصاصی :

طراحی اختصاصی وب سایت


هزینه و زمان تحویل پروژه : برای برآورد اولیه نیازمند بررسی امکانات درخواستی از طرف مشتریان عزیز میباشد که پس از ارسال آن به طور تقریبی بین 24 الی 48 ساعت تخمین های اولیه صورت می گیرد.

قرارداد و پشتیبانی : پس از انجام توافقات اولیه  یک نمونه قرارداد که در آن تعهدات طرفین ( مواردی از قبیل زمان تحویل ،هزینه پروژه ،مدت زمان پشتیبانی و نحوه تمدید و .. ) ارسال و پس از رضایت طرفین منعقد می گردد.

شروع و تحویل نهایی : آغاز شروع کار طراحی و کدنویسی پس از بررسی مجدد تمامی امکانات درخواستی مشتری و جمع بندی نهایی ( پرسش و پاسخ ها ،پیشنهادات ) میباشد. پس از پیشرفت پروژه و در مدت زمان توافق شده پیشنمایشی به مشتری ارائه میگردد و بعد از دریافت بازخورد ها و نقطه نظرات و اعمال آن ها وب سایت نهایی نصب و تحویل به مشتری گرامی میباشد.

 

ویژگی های شرکت طراحی سایت
ویژگی های شرکت طراحی وبسایت
ویژگی های یک وب سایت

برخی از ویژگی ها طراحی اختصاصی یک وب سایت در شرکت وبکده :

  1. حفظ اطلاعات و ایده های شما (امین و امانت دار)
  2. داشتن علم و توانایی لازم برای پیاده سازی سخت ترین ایده ها
  3. هزینه مناسب (پیاده سازی پروژه بر اساس بودجه ی شما)
  4. تعهد به زمان (خوش قول بودن در زمان تحویل پروژه ها)
  5. بدون نیاز به مهارت خاص وب سایت خود را مدیریت نمایید
  6. پشتیبانی حرفه ای (توسعه و افزودن امکانات جدید)
  7. کد نویسی استاندارد و امنیت اطلاعات 
  8. و...

 

جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید...