طراحی سایت وبکده

ثبت نام در سایتهر کاربر ملزم به رعایت قوانین مروبط به بخش تیکیت ها میباشد.
 
چنانچه مشتری از خرید نرم افزار خود منصرف گردد تنها در صورتی وجه به آن بازگردانده میشود که نرم افزار مذکور برای آن نصب نشده باشد و این زمان حداکثر تا 10 روز پس از پرداخت وجه امکان پذیر میباشد و پس از آن هیچ گونه مسئولیتی در قبال شرکت خواهد بود.
 
تمامی نرم افزارها و سایت های طراحی شده پس از نصب و راه اندازی دارای 20 روز گارانتی رایگان جهت رفع عیوب و ایرادات احتمالی در آن ها میباشد و بعد از گذشت مدت زمان گارانتی هیچ گونه مسئولیتی بر عهده شرکت نخواهد بود. 
 
تمامی مشتری ها ملزم به رعایت حق کپی رایت نوشته شده در زیر تارنما با عنوان طراحی شده توسط شرکت فضای مجازی وبکده میباشند و در صورت حذف آن شامل هیچ گونه پشتیبانی و سرویس دهی از جانب ما نمیباشند.
 
حق تکثیر و انتشار نرم افزارها (تارنما) در انحصار کامل شرکت وبکده بوده و مشتری حق هيچگونه تکثير و کپي برداري و فروش غير مجاز را ندارد. در صورت عدم رعايت حق تکثير و کپي رايت نرم افزارها (تارنما) ،  طبق قوانين شوراي عالي انفورماتيک کشور و مالکيت حقوقي و  معنوي مجرم و علاوه  بر جبران خسارات وارده به شرکت ، موجب پيگرد قانوني و با متخلف برخورد قانوني صورت خواهد گرفت.
 
هرگونه دخالت و تغيير در برنامه نويسي و طراحي نرم افزارها خریداری شده و یا سایت های طراحی شده توسط شخص يا شرکتي ديگر که موجب خرابي و يا بروز مشکل گردد به هيچ عنوان شامل خدمات پشتيباني شرکت وبکده نخواهد گرديد و در صورت مراجعه ، فقط در صورت پرداخت هزينه کامل نرم افزار یا سایت طراحی شده مجددا نصب و راه اندازی خواهد گردید. 
 
شرکت وبکده در خصوص هرگونه تغيير و اضافه کردن امکان جديد به نرم افزارها خریداری شده و یا سایت های طراحی شده كاملا مختار بوده و در رد يا قبول هرگونه پيشنهاد كاملا مخير مي باشد در صورتی که این درخواست مبني بر اضافه کردن امکان جديد و يا انجام تغييراتي در آن از طرف شرکت قبول گردد , تمامي هزينه هاي مرتبط به آن توسط شرکت محاسبه و دريافت مي گردد و برنامه زمانبندي كاملا در اختيار شرکت مي باشد.
 
درموارد فورس ماژور بروز شرایط اضطراری از قبیل جنگ،اعتصاب ها،تحریم ها، زلزله، سیل،ورشکستگی،فوت و حوادث مشابه دیگر تمامی مسئولیت ها و تعهدات از ما ساقط شده و این حق برای شرکت وبکده محفوظ است به طور یک جانبه پایان همکاری را اعلام نماید.
 
پایبندی به این قوانین الزامی مبیاشد و  در صورتی که کاربری از آن تخطی نماید این حق برای شرکت وبکده محفوظ هست که با کاربر خاطی برخورد لازم از قبیل مسدود سازی اکانت کاربر، توقف دهی سرویس و یا جریمه مالی اقدام نمایید.
 
این قوانین ممکن است پس از مدتی اصلاح و یا قوانین جدید به آن اضافه گردد که کاربران موظف هستند در هر زمان به آن پایبند باشند.