کسب درآمد از طریق مشارکت در فروش نرم افزارهای وبکده

کسب درآمد از طریق مشارکت در فروش نرم افزارهای وبکده

کسب درآمد بالا در فضای مجازی تنها با معرفی و تبلیغ نرم افزارهای وبکده


اگر شما عزیزان از آن دسته کاربرانی هستید که دارای صفحات مجازی فعال در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، کانال تلگرام، روبیکا، آپارات و یا صاحب وب سایت، وبلاگ پر مخاطب هستید شرکت فضای مجازی وبکده از شما به عنوان شریک تجاری دعوت به عمل می آورد تا با معرفی و تبلیغ طیف گسترده نرم افزارهای وبکده در صفحات خود به ازای فروش هر یک از آن ها کمیسیون و یا پورسانت فروش دریافت نمایید.

نحوه کار و کارکرد سیستم

لینک و یا بنرهای انتخابی خود را در صفحات مجازی تان قرار داده بازدیدکنندگان هدایت شده از طریق لینک های شما که در سایت ثبت نام نمایند جزء زیرمجموعه شما محسوب و پورسانت خریدهای آن ها به شما تعلق خواهد گرفت.

بازدیدکنندگان ارسالی از طرف شما با هر لینکی از نرم افزارها وارد سایت شوند با ثبت نام جزء زیرمجموعه شما قرار خواهند گرفت و هر کدام از نرم افزارها را به هر تعدادی خرید نمایند پورسانت همه آن به شما تعلق و پرداخت خواهد گردید.

جای نگرانی نیست که بازدید کننده ارسالی از طرف شما در همان لحظه ثبت نام ننماید بطور خودکار در مرورگر آن اطلاعاتی ذخیره خواهد شد که در زمان بعدی ثبت نام یا خرید صورت گیرد مجدد جزء زیرمجموعه شما محسوب خواهند گردید.

جهت شفاف سازی، اطلاعات و مشخصات کامل بازدیدکنندگانی که از سمت شما به سایت هدایت شده و ثبت نام نموده اند در پنل کاربری تان قابل مشاهده میباشد.

کسب درآمد بالا
کسب درآمد بالا

برخی از مزایای این همکاری و مشارکت در فروش

1- دریافت پورسانت بالا تا 40 درصد 2- بدون نیاز به سرمایه و امکانات تنها با گوشی یا لپتاپ 3- سیستم شفاف جهت مشاهده فروش 4- بی نیاز از رسیدگی و پشتیبانی مشتری ها 5- تسویه حساب به موقع 6- شرکت معتبر و رسمی و ...

میزان کمیسیون پرداختی همه نرم افزارهایی که برای مشتری نصب میگردد:

سطح یک: تعداد فروش 1 تا 2 نرم افزار ⇐ پورسانت پرداختی 10 درصد

سطح دو: تعداد فروش 3 تا 5 نرم افزار ⇐ پورسانت پرداختی 20 درصد

سطح سه: تعداد فروش 6 تا 10 نرم افزار ⇐ پورسانت پرداختی 30 درصد

سطح چهار: تعداد فروش بیشتر از 10 نرم افزار ⇐ پورسانت پرداختی 40 درصد

با قیمت و برند خودتان بفروشید

اگر چنانچه مایل بفروش هر یک از نرم افزارها با قیمت و نام خود به مشتری تان هستید با توجه به نرم افزار انتخابی تنها با پرداخت مبلغ 300 الی 500 هزار تومان مازاد بر قیمت نرم افزار بدون ذکر نامی از وبکده نرم افزار برایتان نصب و پشتیبانی خواهد گردید.

همکاران و اعطای نمایندگی

همکاران و کاربرانی که امکان تعداد فروش بالای هر نرم افزاری (حداقل 20 عدد) دارند و مایل هستند نامی از شرکت وبکده قید نشود و بصورت نامحدود با نام و قیمت های خود نرم افزارها را بفروش برسانند، میتوانند جهت دریافت شرایط با ما تماس بگیرند.

همکاری در فروش
سیستم همکاری در فروش