آشنایی با شرکت فضای مجازی وبکده ( طراحی سایت وبکده )

آشنایی با شرکت فضای مجازی وبکده ( طراحی سایت وبکده )

از ما چه می دانید؟ ( مختصری درباره ما )


زمستان سال 1388 بود که سه تا از دانشجویان رشته مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی نرم افزار که پیش تر در زمینه امنیت اطلاعات و هک فعال بودند پیشنهادی برای انجام طراحی و کدنویسی وب سایت یک شرکت ساختمان سازی (انبوه سازان سرافراز) شد. پس از تحویل با موفقیت پروژه و رضایت کامل مشتری این ایده به ذهن گروه رسید یک مجموعه ی نرم افزاری با هدف ارائه خدمات با کیفیت تر و هزینه های مناسب تر راه اندازی گردد با پیوستن اعضاء دیگر به گروه در سال 1389 و پس از برگزاری جلسات متعدد و با جمع بندی نهایی انتخاب نام وبکده و ثبت دامین مربوطه طراحی سایت وبکده به طور رسمی فعالیت خود را با اخذ جواز کسب از واحد های صنفی رایانه ی آغاز نمود.

پس از رشد و توسعه ی کاری که با یاری پروردگار بود در سال 1391 موفق به ثبت برند و شرکت با عنوان فضای مجازی وبکده شدیم. با گسترش نرم افزارهای وبکده در سال 1392 توانستیم برای اولین بار نرم افزار سیستم همکاری در فروش را در شورای عالی انفورماتیک و وزرات ارشاد ثبت نماییم.

امروز ما با بیش از 10 سال سابقه ی حرفه ای در زمینه فناوری اطلاعات و مهندسی نرم افزار که منجر به طراحی و پیاده سازی صدها نرم افزار متعدد گردیده است خوشحالیم در که خدمت شما عزیزان هستیم.

مختصری درباره وبکده

 

هدف ما از آغاز تا کنون ارائه خدمات با کیفیت در عین حال با هزینه مناسب و جلب رضایت حداکثری شما عزیزان میباشد.در مجموعه ما برای وقت و سرمایه شما ارزش قائل بوده و با دلسوزی و ارائه مشورت های خود سعی داریم که بهترین نتیجه ممکن که یک نتیجه برد – برد می باشد حاصل گردد.

امید داریم که در این راه توفیق الهی بیش از پیش شامل حال ما گردد.

طراحی سایت وبکده

 از جمله خدمات ارائه شده :

  1. طراحی حرفه ای و اختصاصی وب سایت
  2. طراحی اپلیکیشن اندروید و آی اُ اس
  3. بهینه سازی برای موتور های جستجوگر ( سئو )
  4. ارائه سامانه پیامکی ، هاست ، دامنه
  5. طراحی گرافیکی لوگو ، بنر ، پوستر و ui , ux  صفحات وب
طراحی سایت و اپلیکیشن