طراحی سایت وبکده

���������� ������������������|دعوت به همکاری و مشارکت در فروش نرم افزارهای وبکده

بازاریابی

 

شرکت فضای مجازی وبکده از شما عزیزان جهت بازاریابی نرم افزارهای وبکده دعوت به همکاری می نماید.

با استفاده از این روش شما میتوانید صاحب یک کسب و کار اینترنتی با درآمد بسیار بالا و پورسانت عالی بدون هیچ گونه دردسر و به آسانی هرچه تمام تر شوید.

 

نحوه همکاری و مشارکت در فروش

به این صورت می باشد که شما با استفاده از کد ها و بنرهایی که ما در اختیار شما قرار میدهیم اقدام به تبلیغ و معرفی نرم افزارهای ما نموده و پس ثبت سفارش و خرید نرم افزار توسط مشتری که از طرف شما با نرم افزار آشنا شده است مبلغ پورسانت تعیین شده آن نرم افزار به حساب شما واریز میگردد.

 

ثبت نام و ایجاد حساب بازاریابی

ابتدا بر روی لینک زیر کلیک نمایید و در بخش بازاریابی سایت عضو شوید.

 

ثبت نام و عضویت

 

پس از ورود به پنل خود با استفاده از بخش بنر محصولات،لینک و کد popup  نرم افزارها ،بنر و یا لینک نرم افزارها به همراه توضیحات مربوط به نرم افزار را دریافت نمایید و با قرار دادن آن کد و بنر ها در سایت و یا وبلاگ خود اقدام به بازاریابی و جذب مشتری نمایید.پس از اینکه مشتری بر روی بنر و یا لینک نرم افزار که داخل سایت و یا وبلاگ خود قرار داده اید کلیک نمایید وارد صفحه نرم افزار مربوط میشود و پس از خرید نرم افزار در پنل بازاریابی شما نیز آن خرید ثبت میگردد پس از تایید خرید نرم افزار توسط واحد فروش شرکت پورسانت شما به حساب که معرفی نموده اید واریز می گردد.

 

شفاف بودن سیستم بازاریابی

سیستم بازاریابی ما به گونه ای طراحی شده است که به هر بازاریاب لینک اختصاصی نرم افزارها که با نام کاربری آن ها می باشد تعلق میگیرد به این صورت که در آخر لینک های که در اختیار بازاریاب قرار میگیرد نام کاربری آن نیز قابل مشاهده می باشد پس از اینکه مشتری و یا بازدید کننده بر روی بنر و یا لینک نرم افزارهای که شما در سایت ، وبلاگ و... قرار داده اید کلیک نماید وارد صفحه آن نرم افزار میشود و با استفاده از شناسه کاربری شما که در آخر آن لینک می باشد یک کوکی به آن مشتری و یا بازدید کننده اختصاص داده می شود که با استفاده از آن کوکی ذخیره شده در مروگر آن فرد ،چنانچه اگر نرم افزاری خرید نمایید نام شما به عنوان بازاریاب آن خرید در سیستم ثبت میگردد و در پنل بازاریابی شما نیز این خرید ثبت میگردد.

از جمله مزایای این کوکی ها آن است اگر چنانچه مشتری و یا بازدید کننده در آن لحظه خریدی انجام ندهد و خرید خود را به روزی دیگر موکول کند و پس از آن که خرید خود را در چند روز بعد ثبت نمایید با استفاده از کوکی های ذخیره شده در مروگر آن بازهم  شما به عنوان بازاریاب خرید صورت گرفته در سیستم ثبت میشود.

* این نکته قابل ذکر می باشد مدت زمان این کوکی ها 30 روز می باشد که پس از این 30 روز اتوماتیک خود مروگرها کوکی ها ذخیره شده را حذف می نمایند.

 

 

پرسش ها  و پاسخ ها

 

پرداخت پورسانت ها به چه شکل می باشد؟

پس از سفارش و خرید نرم افزار توسط مشتری و تایید آن توسط واحد فروش شرکت در کمتر از 24 ساعت پول به حسابی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید واریز میگردد.

 

بازاریاب ها چگونه نرم افزار ها را تبلیغ و معرفی می نمایند؟

روش های متنوع بازاریابی وجود دارد به طور مثال با استفاده از بنر و لینک نرم افزار ها که ما در اختیار شما قرار می دهیم و قرار دادن آن ها در وب سایت ، وبلاگ ، انجمن ها و ... اقدام به معرفی و جذب مشتری می نمایند.

 

نحوه ی پیگری و اطلاع بازاریاب از وضعیت خرید ثبت شده چگونه است؟

پس از خرید نرم افزار توسط مشتری در پنل بازاریابی شما نیز خرید ثبت و قابل مشاهده می باشد و در کنار آن وضعیت آن خرید اعم از تایید شده،منتظر تایید و یا رد شده به همراه توضیحات تکمیلی که توسط واحد فروش درج میگردد نیز قابل مشاهده می باشد.

 

آیا برای دریافت پورسانت و یا حق بازاریابی زمان و یا سقف مبلغی خاص مد نظر است؟

خیر،بعد از تایید واحد فروش شرکت ، پول به حساب شما واریز می شود.

 

نحوه ی شکایت و  اعتراض به رد خرید های ثبت شده و ... چگونه است؟

خوشبختانه سیستم ما یکی از شفاف ترین سیستم ها می باشد بازاریاب های عزیز می توانند از طریق پنل بازاریابی خود و در بخش ارسال تیکیت اعتراض و شکایات خود را بیان نمایند و در کوتاهترین زمان پاسخ گوی شما عزیزان هستیم.

 

حداقل میزان پورسانت و حداکثر آن چقدر می باشد؟

فعلا حداقل میزان پورسانت ما مربوط به نرم افزار سایت ساز می باشد که 15 هزار تومان می باشد و حداکثر آن مربوط به  نرم افزار سیستم همکاری در فروش هست که 120 هزار تومان می باشد.

 


دعوت به همکاری و مشارکت در فروش نرم افزارهای وبکده

���������� ������������������