طراحی سایت وبکده

���������� ������������ ���� ��������|سیستم همکاری در فروش وبکده به همراه سیستم فروشگاه دهی

سیستم همکاری در فروش

نرم افزار سیستم همکاری در فروش وبکده

 

 

نرم افزار سیستم همکاری در فروش وبکده به همراه سیستم فروشگاه دهی برای بازاریاب ها:

 

نرم افزار سیستم همکاری در فروش وبکده برای اولین بار و با امکانات فوق العاده و بی نظیر،که شما می توانید در کوتاهترین زمان و با حداقل ترین هزینه صاحب یک سیستم همکاری در فروش شده و کسب و درآمد اینترنتی خود را چندین برابر کنید.

 

سیستم همکاری در فروش وبکده علاوه بر اینکه یک سیستم همکاری در فروش بوده این امکان را به بازاریاب ها میدهد که همزمان با ثبت نام خود صاحب یک فروشگاه اختصاصی با امکانات فوق العاده به صورت ساب دامین و یا با استفاده از دامنه اختصاصی (پارک دامین) دریافت کنند.

 

امکاناتی بی نظیری که در این  سیستم همکاری در فروش وجود دارد باعث شده که  این سیستم را از سیستم های دیگر منحصر بفرد کند که در زیر امکانات کامل سیستم همکاری در فروش وبکده به همراه نسخه دمو سیستم را می توانید مشاهده کنید.

 

لطفا امکانات و نسخه دمو را مشاهده کرده و قضاوت کنید چرا این سیستم هیچ گونه مشابه و رقیبی ندارد بسیاری از امکانات ، نوع طراحی و برنامه نویسی که در این سیستم ارائه شده برای اولین بار بوده و هیچ گونه مشابهی ندارد.

 

هسته مرکزی قوی و یکپارچه با امنیت تضمین شده به همراه سیستم ماژولی

 

* این سیستم به گونه طراحی شده که دارای یک هسته مرکزی به همراه سیستم ماژولی به این صورت که اگر مدیریت سایت امکان جدیدی را خواستار باشد ما آن را به صورت ماژول ارائه میدهم و بعد از نصب ماژول به طور اتوماتیک آن امکان جدید به سیستم اضافه می شود.
 

در زیر مزایای سیستم ماژولی که توسط طراحی سایت وبکده ارائه شده است به طور خلاصه سه مورد مهم آن ذکر شده است:

 

1. از آن جا که این سیستم متشکل از یک هسته مرکزی و سیستم ماژولی بهره می گیرد این امکان را به برنامه نویس می دهد که بدون اینکه سورس سایت را مشاهده کند قادر به نوشتن ماژول جدید می باشد و دیگر این مشکل که برای خیلی از سیستم ها دیگر که بر اثر زمان منسوخ شده یا توسط برنامه نویس به فراموشی سپرده شده و برنامه نویس تسلط خود را نسبت به یکپارچگی برنامه از دست میدهد را نخواهد داشت در نتیجه پشتیبانی دائمی این سیستم را در بر می گیرد.

2. از دیگر مزایای سیستم ماژولی ارائه شده توسط طراحی سایت وبکده این هست که شما قادر خواهید بود ماژول مورد نظر را برای فرد و یا افراد خاص و یا تمامی کاربران فعال کنید به طوری که اگر کاربری امکانی جدید را خواستار بود شما می توانید حتی با دریافت مبلغی آن امکان را برای کاربر مورد نظر فعال کنید.

3. چنانچه شما خواستار امکان جدیدی در سایت تان باشید برنامه نویس دیگر مجبور به مشاهده تمامی سورس سایت نیست و وقت کمتری را از برنامه نویس گرفته و در نتیجه امکان جدید در کوتاهترین زمان ممکن و با حداقل ترین هزینه ممکن به صورت ماژول در اختیار شما قرار می گیرد.
 

* لطفا قابل استفاده از ماژول ها یکبار توضیحات بالا را مطالعه فرمایید.
 

برخی از ماژول های سیستم همکاری در فروش وبکده :

همان طور که در بالا ذکر شد شما قادر خواهید بود ماژول های زیر را برای یک بازاریاب و یا تعدادی از بازاریاب ها خاص و یا تمامی بازاریاب ها فعال کنید. که هر یک از ماژول های زیر امکانات خاصی را متناسب با ماژول مورد نظر برای بازاریاب فرام میسازد.
مثال 1: ماژول اضافه و ویرایش محصولات این امکان را به بازاریاب میدهد که محصولات فروشندگان انتخاب کرده متن آن ها مورد بازبینی قرار داده و به آن محصول برچسب،کلمات کلیدی و توضیحات برای موتور های جستجوگر و همچنین محصولات مشابه با توجه به سلیقه خود اضافه کرده و در سایت فروشگاه خود اضافه کند.
مثال 2 : ماژول اضافه و ویرایش مطالب این امکان را برای بازاریاب فراهم میسازد که بتواند در فروشگاه خود بینهایت صفحه ایجاد و در آن مطلب بگذارد و بر آن ها مدیریت داشته باشد(حذف،ویرایش مطالب)،این ماژول این قابلیت را حتی به بازاریاب میدهد که بتواند برچسب ،کلمات کلیدی و توضیحات برای موتور های جستجوگر را برای آن مطلب قرار دهد.
مثال 3 : ماژول قرار دادن کد html در سایت این امکان را به بازاریاب میدهد که بازاریاب می تواند در سایت فروشگاه خود کد های html مثل آمار بازدید وبگذر،لینک باکس،گوگل آنالیز،و غیره قرار دهد.
مثال 4 : ماژول لینکستان این قابلیت را برای بازاریاب فراهم میسازد که بتواند با سایت های دیگر تبادل لینک داشته باشد.
مثال 5 : ماژول Sitemap (نقشه سایت) ، Rss (خوراک) به این منظور هست که برای سایت فروشگاه بازاریاب به طور اتوماتیک نقشه سایت برای گوگل و همچنین نقشه سایت برای کاربران ایجاد می کند.

مثال 6 : ماژول ارتباط با ما این امکان را برای بازاریاب فراهم میسازد که در فروشگاه خود یک صفحه ارتباط با ما شخصی که فقط خود بازاریاب ، دسترسی به پیام های آن ارتباط با ما دارد.

مثال 7 :  ماژول نظرات این امکان را برای بازاریاب فراهم میسازد که برای مطالبی که در فروشگاه خود میگذارد بتواند نظرات بازدید کنندگان را نیز دریافت کند.

مثال 8 :  ماژول پشتیبانی برای فروشگاه بازاریاب ها که بازاریاب می توانند آیدی یاهو خود را برای پشتیبانی آنلاین وارد نماید.

مثال 9 : ماژول جدیدترین و پر فروش ترین محصولات این امکان را به بازاریاب میدهد که با انتخاب یکی از ستون های (بلوک های) سمت راست و یا چپ فروشگاه خود ، جدیدترین محصولات و پر فروش ترین محصولات خود را در فروشگاه خود به نمایش بگذارد.

مثال 10: ماژول جستجو در محصولات این امکان را به فروشگاه های بازاریاب ها میدهد که بازدید کننده گان در سایت فروشگاه بازاریاب بتوانند در محصولات موجود در فروشگاه بازاریاب جستجو نمایند.

 

* از امکانات دیگر این سیستم همکاری در فروش که هسته مرکزی سایت از قالب سایت جدا بوده و این امکان را به شما میدهد که بدون محدودیت و به آسانی هر چه تمام تر و در کوتاهترین زمان ممکن قالب دلخواه خود را به این سیستم اضافه کنید.
 

توجه داشته باشید که شما می توانید قالب مورد نظر را به طور اختصاصی در اختیار یک فرد و یا تعدادی از افراد خاص و یا تمامی کاربران قرار دهید به طوری که اگر کاربری خواستار قالبی اختصاصی شد شما می توانید با دریافت مبلغی قالبی اختصاصی و متناسب با سیلقه آن فرد در اختیارش قرار دهید.

 

برای جلوگیری از طولانی شدن مطالب و همچنین اجتناب از خستگی و کسل آور شدن  مطالب به طور خلاصه و گزینشی برخی از امکانات سیستم همکاری در فروش وبکده در زیر ذکر شده است و از شما بازدید کننده محترم درخواست به عمل می آید برای دیدن امکانات کامل به همراه جزییات نسخه دمو سیستم را حتما مشاهده کرده که شما را در درک کامل امکانات این سیستم یاری می رساند.

 

امکانات سیستم همکاری در فروش وبکده

 

پنل مدیریت سیستم همکاری در فروش :

 

1. حسابداری های مربوط به سیستم از قبیل پورسانت بازاریاب ها ،بازاریاب ها طلبکار،درصد بازاریاب ها،درصد زیر مجموعه بازاریاب ها،تعداد در خواست های برداشت بازاریاب ها،مشخص کردن روز درخواست برداشت و حداقل موجودی بازاریاب ها،فروشندگان بدهکار،تایید وجه واریزی فروشندگان و ...

 

2.مدیریت و نظارت کامل بر بازاریاب ها و فروشندگان،تایید،غیرفعال و فعال کردن آن ها و نحوه فعالیت آن ها

 

3.وضعیت سفارشات به صورت تایید شده،منتظر تایید،رد شده که این قابلیت را برای فروشنده ها نیز دارد که در کنار سفارشات ثبت شده یادداشت ها و یا توضیحات خود را در رابطه با آن سفارش وارد نمایند که برای مدیریت و بازاریاب ها قابل نمایش می باشد.به طور مثال علت رد شدن سفارش را فروشنده وارد می کند که جواب گو نبود و یا مزاحم بود و یا اینکه محصول ارسال شده ویا در حال توزیع می باشد و غیره ...

 

4.جستجو در سفارشات بر اساس زمان و یا کد سفارش،سفارشات تایید شده،منتظر تایید و یا رد شده و همچنین مشاهده سفارشات بازاریاب و یا فروشنده مد نظر

 

5.جدول کلی آمار سایت از قبیل تعداد محصولات ثبت شده ،منتظر تایید و دیگر حسابرسی ها

 

6. ایجاد دسته بندی محصولات که فروشندگان بتوانند محصولات خود را در این دسته بندی قرار دهند.

 

7. ویرایش،حذف ، فعال و غیر فعال کردن و همچنین تایید محصولات فروشندگان

 

8.جدیدترین و پرفروش ترین محصولات

 

9. تعیین سطح دسترسی بازاریاب ها به گروه خاص و یا تمامی محصولات در هنگام فعال سازی بازاریاب

 

10.مدیریت فروشگاه بازاریاب ها از قبیل فعال سازی فروشگاه برای بازاریاب ها و همچنین نظارت بر دامنه و ساب دامین فروشگاه ها و همچنین تغییر و ویرایش آن ها

 

11.فعال و غیر فعال کردن صفحه عضویت گیری بازاریاب ها و فروشندگان

 

12.  دسترسی به متن بالای صفحات ثابت مثل متن صفحه های ارتباط با ما و صفحات ثبت نام بازاریاب و فروشنده

 

13.آمار بازدید نموداری سایت که نشان دهنده آی پی فرد و همچنین صفحات بازدید شده توسط افراد و بیشترین ورودی ها از گوگل و آنالیز ورودی ها

 

14.دریافت پیام از بازاریاب ها و فروشندگان و ارسال پیام به تمام بازاریاب ها و یا فروشندگان و یا ارسال پیام به یک بازاریاب و یا فروشنده خاص

 

15. انتخاب متن ایمیل ارسالی بعد از ثبت به بازاریاب و فروشنده جهت فعال سازی و همچنین ارسال ایمیل از طریق پنل مدیریت


16. راهنمای استفاده از سیستم قسمتی که مدیریت می تواند برای راهنمایی بازاریاب ها و فروشندگان توضیحات خود را ارسال نمایید.

 

17. انتخاب متن ورودی پنل بازاریاب ها و فروشندگان

 

18. اتصال به سیستم ارسال sms که می توانند این قابلیت را برای مدیریت فراهم کند به طور مثال با ثبت سفارش یک sms برای فروشنده ارسال گردد و  ...

 

19. اتصال فروشگاه به بانک های عضو شتاب

 

* امنیت تضمین شده سایت که مورد بررسی تیم امنیتی وبکده ( با رزومه کاری برگزاری موفق  دو سمینار امنیتی هک و جاسوسی  در دانشگاه می باشد) قرار گرفته و در مقابل حملات هکر ها ایمن می باشد.

 

20. نمایش ورودی های  به قسمت مدیریت به همراه زمان و IP ، و همچنین نمایش ورودی های ناموفق به رنگ قرمز

 

21. قابلیت مسدود کردن IP

 

22. از جمله امکانات قابل تامل این سیستم ،بخش ماژول سایت می باشد.که بالا به طور کامل به این موضوع پرداخته شده است.که سه مورد مهم از مزیت های آن هزینه اندک امکانات جدید،فعال سازی ماژول برای یک فرد و یا تمامی افراد و همچنین پشتیبانی دائم و عدم منسوخ شدن سیستم می باشد. برخی از ماژول های که در بالا ذکر شد ماژول نقشه سایت برای گوگل ، آر اس اس،ماژول ارتباط با ما،ماژول لینکستان ، ماژول قرار دادن کد html در سایت و اضافه و ویرایش مطالب و غیره ...

 

23.انتخاب فعال سازی قالب ها برای کاربری خاص و یا تمامی کاربران که به طور پیش فرض 10 قالب در اختیار مدیریت می باشد.

 

24. ایجاد فروشگاه در سایت اصلی برای مدیریت سیستم و انتخاب گزینشی محصولات فروشندگان که در صفحه اصلی سایت نشان دهد یا در قسمت ستون (بلوک) منوی محصولات سایت،محصولات رو به نمایش بگذارد.

 

25. ایجاد صفحه و منو به صورت بینهایت در منو بالا و کناره ها ،میریت صفحات و منو های ایجاد شده و قرار دادن مطلب داخل سایت به طور بینهایت

26. بخش تبلیغات در سایت اصلی به صورت تصاویر متحرک یا اسلایدر و یا تبلیغات در کناره سایت اصلی

 

27. آپلود فایل و نظارت بر فایل های آپلود شده

 

28. و .... غیره ( که برای مشاهده جزییات و امکانات کامل دمو را مشاهده کنید.)

 

* بهینه سازی فوق العاده شده برای موتورهای جستجوگر،بدون رقیب باشید.

نکته مهم: برای تمامی صفحات اعم از محصولات و صفحات ساخته شده در سایت هنگام اضافه کردن محصول به فروشگاه و همچنین مطلب و صفحه  دارای امکان گذاشتن عنوان صفحه،انتخاب نام لینک،کلمات کلیدی،توضیحات برای موتورهای جستجوگر و برچسب ها که از لحاظ سئو (بهینه سازی برای موتور های جستجوگر) بسیارمهم است را دارا می باشد.

 

پنل بازاریاب ها :

 

1. دریافت لینک محصولات که تنظیماتی از قبیل انتخاب محصولات،تعداد ستون محصولات،نمایش قیمت محصول،نمایش عکس محصول و انتخاب سایز آن،دریافت توضیحات محصول،رنگ پس زمینه،طول و عرض،نوع حاشیه و ...

 

2. دریافت بنر محصولات به صورت تکی و یا گروهی در ابعاد و سایزهای متفاوت

 

3. دریافت فرم محصولات به این صورت که علاوه بر دریافت تصاویر و توضیحات محصول فرم خرید نیز دریافت میکند که با قرار دادن آن فرم در وبلاگ یا سایت خود در صورت ثبت سفارش محصول در آن سایت و یا وبلاگ سفارش در سیستم نیز ثبت می شود.

 

4. دریافت کد پاپ آپ (popup)  محصولات که تنظیماتی از قبیل عرض و طول صفحه ،نحوه ی باز شدن صفحه،مکان باز شدن صفحه ( روی صفحه،پشت صفحه) و همچنین دریافت کد پاپ آپ فروشگاه بازاریاب

 

5. آمار کلی فعالیت بازاریاب و جدول کلی درآمد مواردی از قبیل مجموع درآمد کسب شده،تعداد سفارشات منتظر تایید،مبلغ کل پورسانت سفارشات تایید شده و یا منتظر تایید،متوسط درآمد ماهیانه و غیره...

 

6. لیست سفارشات،جستجو در سفارشات بر اساس زمان و یا کد سفارش،سفارشات تایید شده،منتظر تایید و یا رد شده

 

7. وضعیت سفارشات به صورت تایید شده،منتظر تایید،رد شده که این قابلیت را برای فروشنده ها نیز دارد که در کنار سفارشات ثبت شده یادداشت ها و یا توضیحات خود را در رابطه با آن سفارش وارد نمایند که برای مدیریت و بازاریاب ها قابل نمایش می باشد.به طور مثال علت رد شدن سفارش را فروشنده وارد می کند که جواب گو نبود و یا مزاحم بود و یا اینکه محصول ارسال شده ویا در حال توزیع می باشد و غیره ...

 

8. امکان زیر مجموعه گیری برای بازاریاب،و مشاهده وضعیت و تعداد زیر مجموعه ها و درآمد حاصل از آن ها

 

9. مشاهده پرفروش ترین و جدیدترین محصولات

 

10. مشاهده لیست واریزهای،و امکان در خواست برداشت

 

11. مشاهده عملکرد بازاریابی بر اساس بازه زمانی خاص

 

12. دریافت پیام از مدیریت و ارسال پیام به مدیریت،ارسال پیام اعتراض در صورت رد سفارش ثبت شده که با وارد کردم کد سفارش پیام برای فروشنده مورد نظر و مدیریت ارسال میگردد

 

13. راهنمای استفاده از سیستم،توضیحاتی از قبیل نحوه کار با سیستم و نحوه استفاده از فروشگاه راه اندازی شده برای بازاریاب ،چگونگی افزایش در آمد و...

 

14. نمایش ورودی های  به قسمت پنل بازاریابی به همراه زمان و IP ، و همچنین نمایش ورودی های ناموفق به رنگ قرمز

 

15. آمار بازدید نموداری برای فروشگاه بازاریاب که نشان دهنده آی پی فرد و همچنین صفحات بازدید شده توسط افراد و بیشترین ورودی ها از گوگل و آنالیز ورودی ها

 

16. انتخاب قالب فروشگاه ( 10 قالب پیش فرض )،و همچنین بازاریاب قابلیت داشتن قالب اختصاصی برای فروشگاه خود را نیز داراست.

 

17. مشاهده وضعیت فروشگاه خود( فعال و یا غیر فعال )  و همچنین  وضعیت حساب کاربری خود ( فعال و یا غیر فعال )

 

18. ویرایش مشخصات کاربری خود و تغییر رمز عبور

 

19. و .... غیره ( که برای مشاهده جزییات و امکانات کامل دمو  پنل بازاریاب را مشاهده کنید.)

 

* شرح کامل دو قابلیت مهم فروشگاه های راه اندازی شده برای بازاریاب ها

 

1. اضافه کردن محصولات فروشندگان به فروشگاه بازاریاب به این صورت که لیستی از تمامی محصولات فروشندگان را بازاریاب  مشاهده کرده و بعد از انتخاب محصول مورد نظر تصاویر و توضیحاتی که فروشنده وارد کرده را بازاریاب می تواند مشاهده کند برای هرچه بهتر بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر بازاریاب می توانند عنوان صفحه محصول ،نام لینک محصول،کلمات کلیدی و توضیحات برای موتور های جستجوگر برای محصول،برچسب برای محصول،انتخاب محصولات مشابه را نیز به محصول به انتخاب خود اضافه کرده و سپس محصول را وارد فروشگاه خود نماید.که از جمله مزیت های آن بازاریاب حق انتخاب دارد که چه محصولاتی را در فروشگاه خود به نمایش بگذارد و از همه مهمتر سئو آن می باشد.و همچنین بازاریاب این انتخاب را نیز دارد که انتخاب کند که کدامیک از محصولات در داخل صفحه اصلی فروشگاه به نمایش گذاشته شود و کدام در داخل منوی محصولات سایت قرار گیرد.

روش دوم اضافه کردن محصولات به فروشگاه بازاریاب به این صورت می باشد که بازاریاب تمامی محصولات فروشندگان را مشاهده و با انتخاب آن ها به صورت تکی و یا گروهی به فروشگاه بازاریاب اضافه میشود در این روش سیستم به طور اتوماتیک و هوشمند محصولات اضافه شده به فروشگاه بازاریاب را برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی می کند.

 

2.اضافه کردن مطلب به فروشگاه بازاریاب به این صورت که بازاریاب می تواند برای فروشگاه خود بینهایت صفحه و منو و همچنین مکان قرار گیری آن در منو بالا و یا کناره سایت انتخاب کند از جمله موارد کاربردی آن چنانچه بازاریاب قصد دارد بازدیدکنندگان سایت جهت فروش افزایش دهد مقاله و یا مطالبی را در رابطه با محصولات وارد می نماید که بازدیدکنندگان سایت علاوه بر مشاهده آن مطلب و مقاله محصول را نیز مشاهده و در صورت خواستن خرید نمایند به طور مثال بازاریاب مقاله و یا مطلبی در رابطه با خطر جراحی بینی گذاشته و در کنار آن محصول کوچک کننده بینی خود را به نمایش میگذارد و یا مطالبی در رابطه با آرایشی و بهداشتی گذاشته و بعد از جذب بازدیدکننده محصولات را به نمایش آن ها نیز می گذارد.از جمله کاربرد های دیگر آن بازاریاب می تواند راهنمای خرید برای بازدیدکنندگان و یا درباره ما و غیره به فروشگاه خود اضافه نماید.

* نکته فروشگاه و سایت اختصاصی مدیریت سیستم نیز این دو قابلیت مهم بالا را نیز داراست.

 

امکانات دیگر فروشگاه های راه اندازی شده برای بازاریاب ها که برای مشاهده توضیحات کامل به همراه مثال  آن در قسمت بالا  در بخش توضیحات سیستم ماژولی و ماژول های سایت می توانید مشاهده کنید.

نقشه سایت (sitemap) برای گوگل،Rss

بخش جستجو در فروشگاه بازاریاب

بخش نظرات برای مطالب فروشگاه بازاریاب

پشتیبانی آنلاین برای فروشگاه بازاریاب

نمایش جدیدترین و پر فروش ترین محصولات در فروشگاه بازاریاب

انتخاب این که منوی محصولات و صفحات ساخته شده درستون (بلوک) سمت چپ و یا راست فروشگاه بازاریاب باشند.

قرار دادن کد html در سایت این امکان را به بازاریاب میدهد که بازاریاب می تواند در سایت فروشگاه خود کد های html مثل آمار بازدید وبگذر،لینک باکس،گوگل آنالیز،و غیره قرار دهد

لینکستان برای تبادل لینک با سایت های دیگر

صفحه ارتباط با ما شخصی برای هر فروشگاه بازاریاب و...

 

* بهینه سازی فوق العاده شده برای موتورهای جستجوگر،این امکان را به بازاریاب های خود بدهید که یک فروشگاه داینامیک و پویا با امکانات کامل داشته باشند.

نکته مهم: برای تمامی صفحات اعم از محصولات و صفحات ساخته شده در سایت هنگام اضافه کردن محصول به فروشگاه و همچنین مطلب و صفحه  دارای امکان گذاشتن عنوان صفحه،انتخاب نام لینک،کلمات کلیدی،توضیحات برای موتورهای جستجوگر و برچسب ها که از لحاظ سئو (بهینه سازی برای موتور های جستجوگر) بسیارمهم است را دارا می باشد.

 

پنل فروشنده ها :

 

1. اضافه کردن محصول به سیستم به همراه درج تصاویر و آپلود آن ها و همچنین توضیحات محصول،تعیین پورسانت محصولات و ...

 

2. اضافه کردن بنر محصولات به سیستم

 

3. مدیریت محصولات از قبیل حذف و ویرایش محصولات که در صورت حذف و یا ویرایش محصولی احتیاج به تایید مدیریت سیستم می باشد.

 

4. مشاهده لیست سفارشات ثبت شده ،و مشخص کردن وضعیت سفارش از قبیل تایید کردن منتظر تایید و یا رد کردن آن سفارش  و همچنین  امکان درج یادداشت گذاری در کنار آن آن سفارش به طور مثال چنانچه سفارشی را رد کردن علت رد شدن آن سفارش را جهت مشاهده بازاریاب و مدیریت وارد نماید مثلا مشتری پاسخ گو نبود یا مزاحم بود و یا محصول در حال ارسال می باشد.

 

5. جستجو در سفارشات ثبت شده بر اساس پارامترهای مثل سفارشات رد شده،منتظر تایید،تایید شده،تاریخ سفارشات،کد سفارش،مشخصات سفارش دهنده و ...

 

6. جدول آمار کلی از قبیل حداقل موجودی فروشندگان،بدهی شما به سیستم،تعداد سفارشات ثبت شده امروز،تعداد سفارش منتظر تایید،تعداد سفارشات ماه جاری،مجموع کل مبلغ فروش ماه قبل،درصد فروش شما در ماه قبل،و ...

 

7. اتصال به سیستم های ارسال پستی محصولات مثل مارکت سنتر برای ارسال مستقیم سفارشات ثبت شده از پنل فروشنده به پنل خود در سیستم های ارسال پستی

 

8. مبلغ قابل پرداخت و مشخص کردن بدهی حاصل از فروش فروشنده به سیستم

 

9. فرم ثبت مشخصات فیش بانکی وجه واریزی به سیستم

 

10. مشاهده آمار فروش  بر اساس بازه زمانی

 

11. دریافت پیام از مدیریت و ارسال پیام به مدیریت،قابلیت دریافت پیام اعتراض بازاریاب نسبت به سفارشی

 

12. راهنمای استفاده از سیستم،توضیحاتی از قبیل نحوه کار با سیستم و چگونگی افزایش در آمد و...

 

13. نمایش ورودی های  به قسمت پنل فروشنده  به همراه زمان و IP ، و همچنین نمایش ورودی های ناموفق به رنگ قرمز

 

14. ویرایش مشخصات کاربری خود و تغییر رمز عبور

 

15. و .... غیره ( که برای مشاهده جزییات و امکانات کامل دمو  پنل فروشنده را مشاهده کنید.)

 

 

*برای مشاهده امکانات کامل به همراه جزییات نسخه دمو سیستم همکاری در فروش وبکده مشاهده نمایید.

 

سیستم همکاری در فروش وبکده

 

سیستم همکاری در فروش فایل

 

برای دریافت نسخه دمو و نمونه کارها با شماره همراه 09372208549 تماس حاصل نمایید.


سیستم همکاری در فروش وبکده به همراه سیستم فروشگاه دهی

���������� ������������ ���� ��������