طراحی سایت وبکده

���������� ���� �������� ����������|طراحی سایت وبکده

درباره ما

 

طراحی سایت وبکده  متشکل از مهندسان فناوری اطلاعات،تیم طراحی و برنامه نویسی مجرب و نیز گروه امنیتی حرفه ای می باشد.از جمله زمینه های فعالیت طراحی سایت وبکده طراحی سایت،طراحی پورتال،ارائه نرم افزارهای تحت وب،بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجوگر ( سئو) ،ارائه سرور های مجازی ، هاست  و دامنه نیز می باشد.

 

ما با استفاده از سال ها سابقه و رزومه کاری موفق خود در این عرصه و همچنین با استفاده از پشتوانه ی قوی خود در زمینه نمونه کارهای متنوع و متعدد طراحی و پیاده سازی شده توسط طراحی سایت وبکده،ما را به عنوان معتبرترین و مطرح ترین شرکت های فناوری اطلاعات (IT) معرفی ساخته است.

 

ازجمله اولویت های شرکت ارائه بالاترین خدمات به مشتریان خود و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.که از جمله گام های بر داشته شده در این مسیر راه اندازی سامانه پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته می باشد که تمامی مشتریان می توانند با ارسال تیکیت سوالات و مشکلات خود را از این طریق با متخصصین ما در واحد پشتیبانی در ارتباط گذاشته و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.

 

هدف طراحی سایت وبکده، ارتقاء سطح ارائه خدمات الکترونيک و بر طرف سازي نيازهاي شما عزيزان ونيل به جامعه اي الکترونيکي و پيشرفته است اميد دارد در اين مسير خدمت و پيشرفت همواره توفيق الهي شامل حالش گردد.

 

استفاده از جديدترين تکنيک هاي طراحي سايت ما را با ديگر شرکت ها متمايز ساخته است.


طراحی سایت وبکده

���������� ���� �������� ����������