طراحی سایت وبکده

شرکت تعاونی فضای مجازی وبکده|طراحی سایت وبکده

درباره ما

 

طراحی سایت وبکده  متشکل از مهندسان فناوری اطلاعات،تیم طراحی و برنامه نویسی مجرب و نیز گروه امنیتی حرفه ای می باشد.از جمله زمینه های فعالیت طراحی سایت وبکده طراحی سایت،طراحی پورتال،ارائه نرم افزارهای تحت وب،بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجوگر ( سئو) ،ارائه سرور های مجازی ، هاست  و دامنه نیز می باشد.

 

ما با استفاده از سال ها سابقه و رزومه کاری موفق خود در این عرصه و همچنین با استفاده از پشتوانه ی قوی خود در زمینه نمونه کارهای متنوع و متعدد طراحی و پیاده سازی شده توسط طراحی سایت وبکده،ما را به عنوان معتبرترین و مطرح ترین شرکت های فناوری اطلاعات (IT) معرفی ساخته است.

 

ازجمله اولویت های شرکت ارائه بالاترین خدمات به مشتریان خود و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.که از جمله گام های بر داشته شده در این مسیر راه اندازی سامانه پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته می باشد که تمامی مشتریان می توانند با ارسال تیکیت سوالات و مشکلات خود را از این طریق با متخصصین ما در واحد پشتیبانی در ارتباط گذاشته و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.

 

هدف طراحی سایت وبکده، ارتقاء سطح ارائه خدمات الکترونيک و بر طرف سازي نيازهاي شما عزيزان ونيل به جامعه اي الکترونيکي و پيشرفته است اميد دارد در اين مسير خدمت و پيشرفت همواره توفيق الهي شامل حالش گردد.

 

استفاده از جديدترين تکنيک هاي طراحي سايت ما را با ديگر شرکت ها متمايز ساخته است.


طراحی سایت وبکده

شرکت تعاونی فضای مجازی وبکده