طراحی سایت وبکده

راهنمای خرید نرم افزار های وبکده

راهنمای خرید

 

( سایت ساز وبکده،فروشگاه ساز وبکده،فروشگاه و سایت ساز وبکده،سیستم همکاری در فروش وبکده )

 

برای خرید هر یک از نرم افزارهای شرکت ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده پس از ثبت نام به قسمت نرم افزار مورد نظر خود رفته و پس از کلیک بر روی خرید این محصول به صفحه خرید آن نرم افزار هدایت میشود در آن جا شما عزیزان می توانید وجه نرم افزار مورد نظر خود را می توانید به  2 طریق واریز نمایید.

 

روش اول به صورت پرداخت آنلاین که سایت ما متصل به درگاه پرداخت اینترنتی می باشد که با انتخاب آن شما به صفحه بانک هدایت شده و با استفاده از شماره کارت و رمز دوم کارت خود می توانید مبلغ را پرداخت کنید و پس از پرداخت مبلغ به شما از طرف بانک یک شماره ارجاع اختصاص داده می شود که بتوانید وضعیت خرید خود را پیگیری کنید و همچنین به طور اتوماتیک آن سرویس  که از ما خرید داری کردید در پنل کاربری شما نیز ثبت میشود که به صورت منتظر تایید مشاهده می نمایید بانک اطلاعات لازم را همزمان پس خرید شما برای ما ارسال می نماید.

 

روش دوم استفاده از ثبت فیش بانکی به این صورت که شما مبلغ نرم افزار مورد نظر خود را به حساب و یا شماره کارت قید شده در سایت که مورد تایید شرکت می باشد واریز کرده و سپس فرم ثبت فیش بانکی را تکمیل نماید.

 

پس از انجام هر یک از دو روش بالا واحد فروش شرکت پس از تایید مبلغ واریز شده توسط شما آن سرویس را تایید کرده و آن سرویس برای شما به صورت تایید شده نمایش داده میشود،پس از آن  از طرف شرکت با شما تماس گرفته میشود. به طور معمول بین 24 تا 48 ساعت پس از پرداخت وجه ، نرم افزار خریداری شده راه اندازی و تحویل شما داده میشود.

 

اگر چنانچه شما خواستار خرید و یا سفارش سرویسی دیگر از قبیل طراحی هدر و یا قالب اختصاصی ، خرید هاست و یا دامنه ، اضافه کردن امکانات جدید به وب سایت خود ، بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجوگر ، طراحی وب سایت اختصاصی ، طراحی پورتال اختصاصی  و... هستید شما می توانید پس از ثبت نام با ورود به پنل کاربری به قسمت واریز وجه رفته و پس از انتخاب یکی از روش های واریز وجه که در بالا عنوان شد وجه آن سرویس را پرداخت کرده و موضوع را از طریق تیکیت به واحد فروش اطلاع دهید پس از تایید وجه توسط واحد فروش با شما از طرف شرکت تماس گرفته میشود.

 


        برچسب ها: