طراحی سایت وبکده

ثبت نام و عضویت در سایت

عضویت در سایت

 

از تمامی مشتریان عزیز درخواست به عمل می آید که برای  پشتیبانی هر چه بهتر در مورد نرم افزار های وبکده و اطلاع رسانی در مورد به روز رسانی های صورت گرفته در مورد نرم افزارها و آخرین اخبار و اطلاعیه شرکت در سایت عضو شده و ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری رسانید.

 

از دیگر مزایای عضویت در سایت استفاده از سامانه پشتیبانی آنلاین ،ارائه مشاوره رایگان و همچنین  پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان در  مورد نرم افزارهای وبکده و دیگر زمینه ها توسط متخصصین مجرب ما در شرکت فضای مجازی وبکده می باشد.

 

برای عضویت در سایت بر روی این قسمت کلیک کنید.

 

پس از عضویت در سایت شما کاربر گرامی می توانید با ورود به پنل کاربری ( برای ورود به پنل کاربری در منو بالا در سمت چپ سایت ) خود با استفاده از سامانه پشتیبانی آنلاین مشکلات و سوالات خود را با ارسال تیکیت با واحد پشتیبانی شرکت در ارتباط بگذارید. سعی بر آن داریم که مشکلات و سوالات شما عزیزان را در کوتاهترین زمان پاسخ گو باشیم.

 

* این نکته قابل ذکر می باشد که عضویت برای عموما می باشد و هیچ گونه محدودیتی ندارد و تمامی افراد می توانند در این سامانه از مشاوره رایگان و همچنین سوالات خود را مطرح نمایند و همکاران ما در واحد پشتیبانی پاسخ گوی آن ها خواهند بود.

 


        برچسب ها: